Noe av det dummeste jeg gjorde var å kjøpe anlegg etterhvert som jeg ønsket noe bedre. Hadde jeg heller spart kunne jeg hatt noe mye bedre i bilen enn det jeg har nå. Så derfor sparer jeg nå, slik at jeg får noe jeg kunne tenkt meg i bilen
[URL="http://www.bilstereoforumet.no/showthread.php?t=6201"]Mercedes ML 270 CDI[/URL] <-- Link til tråd
Alpine, Mosconi, Pioneer, JL Audio, DLS, Elemental Designs, Stinger
Kjøp det største batteriet du har plass til i din bil, og selv sønniak sine gel batterier vil være bedre enn syrebatterier.
Du sier dette er et midlertidig prosjekt, så da er det ingen vits med to batterier. Om du har 50mm2 kabel, og et nytt batteri holder det i massevis.
Når du har noe mer umidlertidig vil to batterier være noe å tenke på.
Når jeg sier midlertidig, så mener jeg i noen år fremover.
Men det du nevner her er også en mulighet ja. hadde kansje ikke vært så dumt å bare bytte ut det batteriet som står fremme!
Comment