Har bestilt meg to datavifter til kjøling til forsterkeren, noen som vet om det er mulig å koble det opp til en temp føler ? og hvor jeg får tak i det?
Glad det er MDF plater jeg jobber med, veldig enkelt å spikke av litt i
[/QUOTE]
Dette ble jo veldig bra thomas
Joakim Schwartz Skoglund
---------------------------------------------------------------------------------------- When i am sad i stop being sad and be awesome instead true story
Blir litt stille her nå siden jeg har startet på skole igjen, så da blir det litt tid til å drive med dette men skal prøve så godt jeg kan å bli ferdig til før sommeren kommer
Da har det kommet en pakke til meg fra Hong Kong med to datavifter som jeg skal bruke til kjøling på forsterkeren så lyser de blått som er litt kult da!
Handlet inn maling i dag til portene på basskassa i dag. Blir til at jeg skal rullemale det i helga.
Skal prøve å gjøre en del på søndag, skal lage hull i bunnplata til forsterker, kondensator og teminalblokk. så blir alt mala og gjort klar til trekking av gråt stoff
Da er er helga over å jeg har kommet et steg lengre med prosjektet. Det jeg har gjort denne helga er å tilpasse bunn plata, malt ferdig porten på basskassa, retta på strøm og lyd kabel og satt sammen kassa til forsterkeren og kondensatoren.
her kommer bilder fra helga:
Har kjøp terminal blokk.
Passer fint i kassa, måtte kappe av 2cm så den komme nærmere den andre kassa
Etter mye sliping passer nå den nye bunnplata helt perfekt
Fikk gjort litt mer på prosjektet i går med god hjelp av hans1. Fikk gjort det jeg hadde gruvet meg mest til, å det var å skjære hull i bunnplata. Fikk målt riktig opp, og resultatet bel supert Har også boret på hull til kablene. Glemte å ta bilde etter jeg var ferdig med å skjære ut.
Joakim Schwartz Skoglund
---------------------------------------------------------------------------------------- When i am sad i stop being sad and be awesome instead true story
Har ikke skjedd så mye i det siste. Står litt fast på grunn av at jeg mangler hånd holdt fres til å lage 90 grader kant til pleksiglasset Så vist noen har så skrik ut!
Comment