Planen videre er vel at det kanskje havner Utopia i denne isteden for M3en. Siden gult egentlig passer M3en bedre. Kan jo ikke dynke ned den med dempematter og tung stereo.
Hm er ikke/tilsvare ikke skddsikre ruter 2/3 lag dca :-)
Menet og huske noe om at det er 2 lag opp til 9 mm og fra 9mm og videre er 3 eller 4 lags ruter/ annen rutelegering for og gjøre rutene skuddsikre for i prinsippe så tar man et lag rute , så film og et nytt lag med rute osv avhengig av hvor grov kaliber rutene skal stanse.. :-)
Hugo WWW.HUGOH.NO
Ford sierra (Rockford Fosgate,Polk audio,Pioneer)
Toyota Camry (Audison, Hertz, Pioneer)
Joa, men doble ruter av vanlige typen i BMW er 2 lag glass med luft i mellom, likt som doble vinduer du har i huset. Skuddsikre ruter er laminerte av flere lag, men i samme prinsippet som frontruta i bilen er det, så det er bare en tykk rute som består av flere lag.
joda er sant det skal sies at de fikk mer enn nok effekt men var liksom ingen warning før spolen hadde gått bananas nedi magneten prøvde vel med 3 forskjellige kasser trur jeg
men for all del kan godt hende noen er mere heldig enn det jeg var
EDIT: når jeg set hvor nøye du er å hvor bra resultatene blir så har jeg vel i bunn å grunn god trua!
Nå over til montering av forsterker. Denne skal kunne vippes ned for å komme lett til delefilter som blir montert bak. Laget en plate i samme størrelse.
Comment